Skip to content

Apie mus

Trumpa istorija apie akademiją

Su Jumis sveikinasi jau 10-metį uostamiestyje įsikūrusi tinklinio akademija! Iš didelės aistros tinkliniui, šią dieną turime išleidę jau ne vieną kartą puikių sportininkų, bei puikią specialistų komanda, kuri vaikams užtikrina puikų klimatą sportuoti ir išreikšti save. Vaikų kiekiui didėjant, personalui augant didėjo ir lūkesčiai. Taip pas mus atsirado suaugusiųjų treniruotės, bei paplūdimio tinklinis. Šiuo metu galime pasiūlyti treniruotes ir mažam ir dideliam.

Akademija organizuoja masinius turnyrus, renginius ir stovyklas. Auklėtiniai taip pat dalyvauja ir kitų miestų, šalių organizuojamuose turnyruose ir čempionatuose. Su laiku sporto salė tampa namais, o draugai ir treneriai - ŠEIMA. Šaltuoju sezonu dirbame salėje, o vasarą mokomės paplūdimio tinklinio paslapčių, taip akademijos nariai ateityje gali pasirinkti kuri sporto šaka jiems artimesnė:)

Mes siūlome!

Akademijos MOTO

Mūsų pozityvus požiūris - tai tiltas į naujas galimybes

Akademijos komanda

KTA komandoje dirba draugiški, atsidavę, savo darbą išmanantys treneriai ir vadovai. Visas dėmesys yra skiriamas auklėtiniams, kad jie užsikrėstų meile sportui. Stengiamės ugdyti tvirtą, savimi pasitikinčia asmenybę. Nuoširdumas, pasitikėjimas,bei sukurtas ryšis svarbiausia motyvacija mums!

Agnė Tamošauskė

Agnė Tamošauskė

Direktorė/trenerė
Augustė Petrauskaitė

Augustė Petrauskaitė

Trenerė
Rosita Nevulytė - Šveikauskė

Rosita Nevulytė - Šveikauskė

Trenerė
Ilina Frolova

Ilina Frolova

Trenerė

Patirk geriausias akimirkas su mumis!

Geriausias laikas draugų būryje ir gerų trenerių apsuptyje! Puikios treniruotės, draugiški treneriai, turnyrai, čempionatai, renginiai, šventės, nuostabios stovyklos ir dar daug visko rasite atėję ir prisijungę į mūsų bendruomenę! Mūsų šeima didžiulė, kuri užtikrina neužmirštamus įspūdžius ir neįkainojamą patirtį!